Business Excellence Edycja 2019

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIV edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Partner Strategiczny 
 
LCK logoPL poziom colours 
logo Markalubelskie

 Sponsor Platynowy 

Skarbiec logo color RGB

 
 
 
 
Sponsor Złoty

PKO BP mniejszeBGK


 

Partnerzy

 

nbp

 

 679-BARR

Kancelaria radcy Prawnego aneta bernat

logo Lewczuk Sp z o o-page-001

 

 

Sponsorzy

 

logoRestauracja

royal chocolate

korab garden

Browar Jagiełło

polonica

 

EFRR kolor ok x4


 

O programie

Program Promocji Firm "BUSINESS EXCELLENCE"

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XIV edycji Programu Promocji Firm Business Excellence.

Program Promocji Firm „Business Excellence” ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechnianie etyki zawodowej i wrażliwości społecznej, a także propagowanie działań na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie. Dla firm, Program jest szansą poddania się ocenie specjalistów, wśród których znajdują się osoby reprezentujące środowisko biznesu, organy administracji państwowej, samorząd lokalny, a także środowisko naukowe. Wybrane firmy w kategorii mała, średnia i duża, otrzymują tytuł Laureata Programu Promocji Firm „Business Excellence”. Dodatkowo małym, średnim i dużym firmom Kapituła może przyznać po dwa wyróżnienia w kategorii: Inwestor Regionalny, Przedsiębiorstwo przyjazne środowisku, Eksporter i promotor regionu za granicą, Przedsiębiorstwo innowacyjne lub Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie.

Program Promocji Firm „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów biznesowych realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” w kategorii mała, średnia i duża firma nominowane są Przedsiębiorstwa, które odniosły sukces ekonomiczny i dla których doskonałość w biznesie jest ważnym celem działalności. 

Przedsiębiorstwa zostają nagrodzone w kategoriach: 

 • eksporter i promotor regionu za granicą, 
 • inwestor regionalny,
 • przedsiębiorstwo innowacyjne,
 • przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie.

Program „Business Excellence”, jako bardzo elitarny, adresujemy do Przedsiębiorstw, które wyróżnia wysoka innowacyjność, poniesione nakłady inwestycyjne, przyjazna polityka w dziedzinie ochrony środowiska, dynamika rozwoju eksportu, promocja na rynkach międzynarodowych oraz odpowiedzialność społeczna.

 


 

Nagrody i korzyści

Spośród uczestników II etapu konkursu Kapituła Programu wyłoni po jednym laureacie w w/w kategoriach z uwzglednieniem wielkości firm. Otrzymają oni tytuł Laureata Programu Promocji Firm "Business Excellence".

Dodatkowo małym, średnim i dużym firmom Kapituła może przyznać wyróżnienia.. 

Laureaci Programu mają prawo przez okres 12 miesięcy od chwili wręczenia nagrody do wykorzystywania logo konkursu wraz z tytułem. Logo przekaże laureatom Organizator Programu. Ponadto dla laureatów zostały przygotowane specjalne nagrody - pakiety promocyjne, umożliwiające promocję laureata.

Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi podczas Finału Programu Promocji Firm "Business Excellence", który odbędzie się 12 czerwca 2019 roku.

 


 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UDZIAŁU W PROGRAMIE

 • Film promocyjny o FIRMACH-UCZESTNIKACH zrealizowny podczas Gali Finałowej Programu i zamieszczony na stronie LKB oraz przekazany do użytku laureatom firmom XiV edycji Programu Promocji Firm,
 • Prezentacja laureatów na łamach Magazynu Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu (nakład 2000 sztuk, dystrybucja do środowisk biznesowych, przedsiębiorców, ambasad, środowisk naukowych i samorządowych),
 • Informacje o laureatach pojawią się na łamach stron www. i gazet Patronów Medialnych,
 • Materiały reklamowe laureatów i wyróżnionych zostaną wyeksponowane w siedzibie LKB,
 • Laureaci i wyróżnieni zostaną zaprezentowani na stronie internetowej Programu Biznes Excellence www.excellencewbiznesie.pl oraz stronie internetowej Lubelskiego Klubu Biznesu www.lkb.lublin.pl,
 • Laureaci i wyróżnieni zaprezentują firmę poprzez zamieszczenie artykułu w newsletterze Lubelskiego Klubu Biznesu, kierowanym do ponad 350 lubelskich przedsiębiorców,
 • Możliwość posługiwania się prestiżowym tytułem „Business Excellence 2019” i logotypem PPF Business Excellence.
 • Prezentacja laureatów i wyróżnionych na profilu LKB na portalu Facebook - wraz z odnośnikiem do ich stron internetowych oraz fanpage'u firmy.

 


 

Organy oceniające

Weryfikacji i oceny przedsiębiorstw w ramach Programu Promocji Firm "Business Excellence" dokonają: w I etapie - Komisja Programu, w II etapie - Kapituła Programu.

W skład Kapituły i Komisji Programu wchodzą osoby cieszące się autorytetem i uznaniem zarówno w swoim otoczeniu jak i w świecie biznesu, reprezentujące organy administracji państwowej, samorząd lokalny, instytucje finansowe i fiskalne, a także środowisko biznesu i nauki.

 


 

Opłaty

TABELA OPŁAT

 

CZŁONKOWIE LKB

FIRMY SPOZA LKB

OPŁATA REJESTRACYJNA

FIRMA MIKRO

500 PLN + VAT

700 PLN + VAT

FIRMY MAŁE

800 PLN + VAT

1000 PLN + VAT

FIRMY ŚREDNIE

1 500 PLN + VAT

1 700 PLN + VAT

FIRMY DUŻE

2 000 PLN+ VAT

2 200 PLN + VAT

DRUGA OPŁATA KONKURSOWA

WSZYSTKIE FIRMY

800 PLN + VAT

1000 PLN + VAT

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu, Plac Litewski 2, 20-080 Lublin w Santander Bank Polska. numer 

08 1090 2590 0000 0001 3353 5970.

 


 

Dokumenty do pobrania

Zachęcamy do pobrania dokumentów. Wystarczy wybrać poniższe linki.

 1. Formularz zgłoszeniowy
 2. Ankieta
 3. Regulamin Programu

 

 
Patronaty Honorowe
 
luw patronat2018   Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o