Business Excellence Edycja 2018

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIII edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Partner

 

Lubelskie.jpg


 

Sponsor Złoty

Pko.jpg


 

Sponsorzy

Piaski-Logo-CMYK.jpg  logo_Lewczuk_Sp_z_o_o-page-001.jpg

logo_GRELA.jpg  logo_Kancelaria_Anety_Bernat.jpg

Logo_slim_led_wector.png

 


 

Partner Techniczny

Mikrobit_logo_JPG.jpg

Drewnolit

Firma Drewnolit z siedzibą w Cezarynie gmina Żyrzyn, powstała w 2007 roku a jej założycielem jest Cezary Rulka, który po ukończeniu szkoły stolarskiej w Kazimierzu Dolnym i odbyciu praktyki w zawodzie postanowił otworzyć własną działalność gospodarczą.

Na przestrzeni lat firma ciągle prężnie się rozwija dzięki czemu zyskuje coraz szersze grono klientów oraz buduje swoją markę.

Drewnolit zajmuje się głównie produkcją wyrobów z drewna, dzięki innowacyjnemu wyposażeniu w maszyny, do obróbki skrawania drewna, zakupionymi częściowo dzięki środkom unijnym, hali produkcyjnej oraz doświadczonej kadry pracowniczej jest w stanie sprostać wymaganiom klientów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment swoich produktów oraz szeroką gamę proponowanych usług. Zajmujemy się m.in. budową drewnianych domów, z wykończeniem pod klucz, jak również produkcją okien, drzwi, schodów, różnego rodzaju mebli domowych i ogrodowych, altan oraz wszelakich produktów z drewna. Dzięki własnemu tartakowi oraz sporych rozmiarów suszarni prowadzimy także sprzedaż przetartego drewna w postaci kantówek o różnych wymiarach i grubościach.

Od kilku lat Drewnolit jest autoryzowanym dystrybutorem estońskiej firmy Puidukoda, co pozwala nam wzbogacić swoją ofertę o sprzedaż produktów jak i usług (boazeria, deska tarasowa) z wysokiej jakości drewna iglastego pochodzącego z północnych rejonów Rosji.

Nasza firma stara się być konkurencyjna na rynku, oprócz siedziby w Cezarynie, posiadamy dwa oddziały zajmujące się sprzedażą różnego rodzaju pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Kadra pracownicza posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z tej branży, jak też współpraca z wieloma wykonawcami pozwala sprostać oczekiwaniom klientów oraz służy pomocą w doradztwie.

Dodatkowo w ubiegłym roku poszerzyliśmy swoją działalność gospodarczą o dodatkowe usługi, a są to usługi noclegowe. Dzięki wsparciu ze strony Szwajcarskiej, otwarty został „Modrzewiowy Zdrój - Agroturystyka” – punkt agroturystyczny mieszczący się w Cezarynie, gmina Żyrzyn. Modrzewiowy został zaprojektowany i powołany dożycia głównie z powodu braku podobnych obiektów turystycznych w okolicy. Wypocząć mogą tu zarówno goście, którzy szukają oazy ciszy i spokoju jak i ci, którzy lubią łączyć odpoczynek z dobrą zabawą. Goście, którzy nas odwiedzają mają do dyspozycji piękny drewniany, w pełni wyposażony domek nieco w zakopiańskim stylu, współgrający z otaczającą go przyrodą. Nasz agroturystyka posiada również bogatą ofertę usług niestandardowych, między innymi jest nią Grota Solna,w której pobyt pozwala na pełne zrelaksowanie sięprzy muzyce inspirowanej odgłosami lasu, szumem strumyka, cykaniu świerszczy czy śpiewu ptaków, we wnętrzu zmieniających się kolorów, delikatnym oświetleniu. Kolejną rzeczą jest nowoczesne i ekskluzywne Jacuzzi, które możemy polecić osobom mającym problemy z kręgosłupem bądź też dla relaksu. Posiadamy także saunę, która oczyszcza ciało z toksyn oraz fantastycznie relaksuje, oraz salon masażu gdzie będzie można oderwać się od codziennych problemów i także zadbać o zdrowie. Dodatkowymi atrakcjami są przejażdżki rowerowe, rozgrywki Paintball’owe.

 

 
Patronaty Honorowe
 
luw logo-patronat marszalek S SOSNOWSKI hetman-logo-740x601  Logo jubileuszowe wersja dla US w Lublinie odmiana podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

EFRR_kolor_z_tekstem.jpg

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o