Business Excellence Edycja 2018

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIII edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Partner

 

Lubelskie.jpg


 

Sponsor Złoty

Pko.jpg


 

Sponsorzy

Piaski-Logo-CMYK.jpg  logo_Lewczuk_Sp_z_o_o-page-001.jpg

logo_GRELA.jpg  logo_Kancelaria_Anety_Bernat.jpg

Logo_slim_led_wector.png

 


 

Partner Techniczny

Mikrobit_logo_JPG.jpg

KRYSTIAN

 

Podstawowym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania technologiczne. KRYSTIAN PPH posiada ponad 26 lat doświadczenia w budowie maszyn i urządzeń specjalnych i może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku polskim jak i za granicą.

Aby wykorzystać w pełni potencjał wieloletniego doświadczenia, wiedzy i kreatywności zespołu przedsiębiorstwo stale rozszerza zakres swojej działalności, wychodząc poza ofertę podstawową. Produkuje, między innymi: rekuperatory, urządzenia dla oczyszczalni ścieków, maszyny dla przemysłu papierniczego, do przetwórstwa pianki poliuretanowej oraz inne urządzenia na zamówienie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za ciągle zmieniającym się otoczeniem, firma rozbudowuje swój park maszynowy oraz inwestuje w wysoko wykwalifikowanych pracowników. Rozpoznawanie oczekiwań klientów oraz dążenie do zaspokojenia ich potrzeb jest najmocniejszą stroną przedsiębiorstwa.

Po wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu nowych technologii firma postanowiła wkroczyć na rynek opraw oświetleniowych wprowadzając innowacyjny, opatentowany, ekologiczny produkt do zastosowań przemysłowych o nazwie SlimLED. Charakteryzuje go małe zużycie energii, bardzo duża żywotność oraz wysoka jakość światła.

Misją przedsiębiorstwa jest „doskonałość w mechanice i tworzeniu technologii”, odzwierciedla ona w pełni profil działalności firmy.

 
Patronaty Honorowe
 
luw logo-patronat marszalek S SOSNOWSKI hetman-logo-740x601  Logo jubileuszowe wersja dla US w Lublinie odmiana podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

EFRR_kolor_z_tekstem.jpg

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o