Business Excellence Edycja 2019

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIV edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
PHU CEWAR Więch & Więch Spółka Jawna

cewar

PHU CEWAR Więch & Więch Spółka Jawna

 
 

 

 

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe CEWAR w Lublinie jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu.

Realizuje kompleksową obsługę różnych gałęzi przemysłu t.j. przemysł lotniczy, chemiczny, stoczniowy, kolejnictwo, infrastruktura drogowa, przemysł wydobywczy, energetyka, przemysł odlewniczy, motoryzacyjny i wiele innych. Aby to osiągnąć musieliśmy przez wiele lat intensywnie i rzetelnie pracować zdobywając zaufanie naszych klientów.

W obecnej chwili jesteśmy przedstawicielem 25 krajowych i zagranicznych producentów narzędzi, oprzyrządowania technologicznego, armatury przemysłowej oraz wyrobów używanych przy remontach hutniczych. W firmie zatrudnionych jest 35 osób będących do stałej dyspozycji naszych klientów.

Posiadamy własny transport i pomieszczenia magazynowe, a dostawy zamówionych towarów realizujemy w przeciągu 2-3 dni.

Firma dążąc do ciągłego rozwoju oraz podnoszenia stopnia zadowolenia klientów posiada wdrożony i udokumentowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.

Dziennik Puls Biznesu już trzykrotnie włączył Cewar do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm i przyznał nam zaszczytny tytuł Gazeli Biznesu w roku 2004, 2005 oraz 2006.

Na XVI Lubelskich targach Budowlanych w 2004 roku. Zostaliśmy nagrodzeni „Srebrnym Kluczem” za bezkielichowy system DKI łączenia rur i kształtek w instalacjach kanalizacyjnych i odpływowych.

W 2005 oraz 2006 roku firma została wyróżniona nagrodą "Excellence w Biznesie" w kategorii Eksporter i Promotor Regionu za Granica otrzymaną przez Lubelski Klub Biznesu w ramach program promocji firm.

 
Patronaty Honorowe
 
luw patronat2018   Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o