Business Excellence Edycja 2019

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIV edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
ELPAR Sp. z o.o.

ELPAR

ELPAR Sp. z o.o.

 
 

 

 

 

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. zlokalizowana w Parczewie zadebiutowała na polskim rynku w 1990 roku specjalizując się w produkcji kabli i przewodów elektroenergetycznych. Doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowej działalności oraz wiedza pracowników gwarantują wysoką jakość produkowanych wyrobów. Kable i przewody elektroenergetyczne firmy ELPAR produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie i zgodnie z europejskimi normami. Potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów jest szereg certyfikatów oraz kompleksowo wyposażone laboratorium w nowoczesne urządzenia do badania produkowanych wyrobów.

W 2002 roku nastąpił dynamiczny rozwój firmy - zwiększenie zatrudnienia i powiększenie parku maszynowego. Wszystkie wyroby spełniają wymagania zasadnicze Dyrektywy Niskonapięciowej i posiadają znak CE. Od 2003 roku firma posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2000.

Celem firmy jest ciągłe utrzymywanie zdolności do zaspokajania potrzeb klientów, spełnianie ich oczekiwań i wymagań. ELPAR gwarantuje wysoką jakość produkcji, terminową realizację dostaw własnymi środkami transportu oraz możliwość przeprowadzenia transakcji w sposób szybki, opłacalny i satysfakcjonujący.

 
Patronaty Honorowe
 
luw patronat2018   Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o