Business Excellence Edycja 2018

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIII edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH im. MODESTA SĘKOWSKIEGO

 

LSN Lublin Spółdzielnia Niewidomych to zakład o nowoczesnym technologicznie i zautomatyzowanym parku maszynowym.

Jako wiodący producent zaawansowanych podzespołów i wiązek dla branży elektronicznej, motoryzacyjnej i rolniczej. Specjalizuje się w produkcji wiązek i przewodów elektrycznych do ciągników, maszyn rolniczych, przyczepek samochodowych, instalacji gazowych i wielu innych.

W branży motoryzacyjnej LSN Lublin funkcjonuje jako oficjalny przedstawiciel amerykańskiej firmy LITTELFUSE - światowego producenta najwyższej jakości bezpieczników samochodowych i przekaźnikow.

W branży rolniczej pozostaje liderem na rynku części zamiennych w dostawach instalacji i wiązek elektrycznych przewodów, stacyjek, przełączników, bezpieczników i innych komponentów do ciągników i maszyn rolniczych.

W branży elektrotechnicznej Spółdzielnia Niewidomych jest również znaczącym producentem przewodów zasilających i osprzętu elektrycznego do urządzeń AGD, wyrobów elektrotechniki użytkowej i automatyki.

 
Patronaty Honorowe
 
luw logo-patronat marszalek S SOSNOWSKI hetman-logo-740x601  Logo jubileuszowe wersja dla US w Lublinie odmiana podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

EFRR_kolor_z_tekstem.jpg

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o