Business Excellence Edycja 2019

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIV edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
KRYSTIAN

 

Podstawowym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania technologiczne. KRYSTIAN PPH posiada ponad 26 lat doświadczenia w budowie maszyn i urządzeń specjalnych i może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku polskim jak i za granicą.

Aby wykorzystać w pełni potencjał wieloletniego doświadczenia, wiedzy i kreatywności zespołu przedsiębiorstwo stale rozszerza zakres swojej działalności, wychodząc poza ofertę podstawową. Produkuje, między innymi: rekuperatory, urządzenia dla oczyszczalni ścieków, maszyny dla przemysłu papierniczego, do przetwórstwa pianki poliuretanowej oraz inne urządzenia na zamówienie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za ciągle zmieniającym się otoczeniem, firma rozbudowuje swój park maszynowy oraz inwestuje w wysoko wykwalifikowanych pracowników. Rozpoznawanie oczekiwań klientów oraz dążenie do zaspokojenia ich potrzeb jest najmocniejszą stroną przedsiębiorstwa.

Po wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu nowych technologii firma postanowiła wkroczyć na rynek opraw oświetleniowych wprowadzając innowacyjny, opatentowany, ekologiczny produkt do zastosowań przemysłowych o nazwie SlimLED. Charakteryzuje go małe zużycie energii, bardzo duża żywotność oraz wysoka jakość światła.

Misją przedsiębiorstwa jest „doskonałość w mechanice i tworzeniu technologii”, odzwierciedla ona w pełni profil działalności firmy.

 
Patronaty Honorowe
 
luw patronat2018   Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o