Business Excellence Edycja 2018

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIII edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Harmonogram programu
ETAP 0 ETAP 1 ETAP 2
15 marca
2018 r.
od 15 marca
2018 r.
7 maja
2018 r.
10 maja
2018 r.
11 maja
2018 r.
18 maja
2018 r.
do 23 maja
2018 r.
7 czerwca
2018 r.
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
Oficjalne otwarcie XIII Edycji Programu Promocji Firm Business Excellence
Rekrutacja uczestników, przyjmowanie kwestionariuszy zgłoszeniowych, ankiet wraz z listą wymaganych załączników oraz potwierdzeń opłat rejestracyjnych.
Ostateczny termin składania ankiet weryfikacyjnych oraz wniesienia opłaty rejestracyjnej. Zamknięcie listy uczestników Programu.
Obrady Komisji Programu.
Ogłoszenie listy uczestników drugiego etapu konkursu.
Ostateczny termin składania odwołań od decyzji Komisji Programu.
Ostateczny termin na dokonanie drugiej opłaty konkursowej.
Audyt i obrady Kapituły Programu.
Gala Programu. Oficjalne ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagród.
 
Partner

 

Lubelskie.jpg


 

Sponsor Złoty

Pko.jpg


 

Sponsorzy

Piaski-Logo-CMYK.jpg  logo_Lewczuk_Sp_z_o_o-page-001.jpg

logo_GRELA.jpg  logo_Kancelaria_Anety_Bernat.jpg

Logo_slim_led_wector.png

 


 

Partner Techniczny

Mikrobit_logo_JPG.jpg

Prezentujemy Państwu uczestników IX edycji Programu Promocji Firm „Business Excellence”
10 kwietnia 2014

Prezentujemy Państwu uczestników IX edycji Programu Promocji Firm „Business Excellence” oto pretendenci do tytułu

Wśród zgłoszonych firm znajdują się:

polskone

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad  900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. 

 

aliplast

Aliplast to wiodący i uznany na rynku projektant, producent i dystrybutor architektonicznych systemów aluminiowych dla budownictwa. Firma powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast Aluminium Systems z siedzibą w Lokeren, w Belgii.   Bogata oferta systemów aluminiowych Aliplast obejmuje systemy okienno-drzwiowe, fasadowe, przesuwne, harmonijkowe oraz systemy zadaszeń i ogrodów zimowych.

Najwyższa jakość oferowanego produktu, rozwiązania logistyczne i dystrybucyjne, najnowsze rozwiązania technologiczne, wciąż wzbogacana oferta systemów często dostosowana do indywidualnych rozwiązań architektonicznych, stawiają firmę Aliplast w czołówce producentów systemów aluminiowych dla budownictwa.

 

flt

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. jest największym producentem łożysk tocznych w Polsce. Program produkcji obejmuje łożyska kulkowe zwykłe, wahliwe, skośne jedno- i dwurzędowe, wzdłużne jedno i dwukierunkowe.

Ponadto łożyska stożkowe jedno i wielorzędowe, łożyska walcowe oraz łożyska wg specjalnych konstrukcji i wymagań odbiorców szczególnie z branży motoryzacyjnej.

FŁT jest jedynym w Polsce producentem łożysk wielkogabarytowych o średnicy do 2050 mm. W naszym asortymencie produkcji znajduje się ponad 1500 typoodmian łożysk.

Oprócz łożysk FŁT-Kraśnik S.A. oferuje również: odkuwki   i wypraski wykonywane metodą obróbki plastycznej na gorąco, odkuwki kute na prasie AMP-70, detale po obróbce tokarskiej, precyzyjne wysokoobrotowe wrzeciona szlifierskie,  prowadnice toczne  oraz  narzędzia

 

 toyotaAuto Park Czarnik i s-ka Sp.j. jest jedynym autoryzowanym dealerem Toyoty na Lubelszczyźnie działającym od 2005 roku. W jednym z największych salonów dealerskich w Polsce, w stacji Kalinówce, przedsiębiorstwo prowadzi serwis i sprzedaż samochodów marki Toyota.Dzięki bogatej i konkurencyjnej ofercie oraz wysokiemu standardowi obsługi klienta, miesięcznie na lubelskie ulice wyjeżdża ponad 40 nowych Toyot, co czyni Auto Park Lublin liderem wśród marek japońskich w tej części Polski pod względem sprzedaży samochodów. Warto podkreślić, że znaczny i wciąż rosnący udział w sprzedaży stanowią samochody osobowe z napędem hybrydowym (w 2013 roku udział hybryd to 7% ogólnej sprzedaży Toyoty w województwie lubelskim). Kupujący na miejscu mogą oczekiwać kompleksowej obsługi obejmującej: finansowanie, ubezpieczenie, serwisowanie, doradztwo w zakresie osobistej mobilności oraz  innowacyjny program sprzedaży samochodów o nazwie "kluczyk za kluczyk".

 

elpar

Farbyka Kabli Elpar Sp. z o.o. jest  wiodącym producentem kabli i przewodów elektroenergetycznych. Wszystkie wyroby odznaczają się wysoką jakością potwierdzoną wynikami badań w notyfikowanych laboratoriach. Firma Elpar koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb klientów oraz spełnianiu ich oczekiwań, czego dowodem jest stale zwiększający się asortyment oraz szeroki zakres sprzedaży zarówno w kraju jak i w całej Europie. Dzięki specjalistycznej wiedzy technologicznej, zaangażowaniu oraz doświadczeniu swoich pracowników firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień

 

sanitas

Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o. o. jest obecne na rynku usług medycznych od 10 lat i nadal dynamicznie się rozwija, co potwierdza obecność nowopowstałej Filii w Świdniku.

W dwóch niezależnie pracujących  nowoczesnych placówkach świadczony jest kompleksowy zakres usług od profilaktyki, przez opieką specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, aż po leczenie szpitalne. Centrum Medyczne Sanitas obsługuje również rynek pracodawców w zakresie opieki profilaktycznej nad pracującymi zapewniając stała opiekę lekarską i efektywny przebieg obsługi  pracowników firm.

 

cewarPrzedsiębiorstwo Usługowo Handlowe CEWAR jest długoletnią, doświadczoną firmą świadczącą usługi w zakresie handlu narzędziami, armaturą przemysłową, materiałami ogniotrwałymi, dostarczającą wysokiej klasy wyroby i nowoczesne rozwiązania technologiczne dla przemysłu.  Od 2012 r. produkujemy również formy, matryce, przyrządy oraz detale dla przemysłu lotniczego. Potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy na rynku są liczne wyróżnienia. Świadczy to o bezustannych staraniach firmy jeśli chodzi o jakość produktów i zadowolenie klientów.

 

malinex logoPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Malinex” Ryszard Malinowski działa na rynku od 1991 roku. Od wielu lat współpracujemy z przemysłem górniczym, elektrociepłowniami, budownictwem drogowym. Są to najważniejsze dziedziny naszej działalności, w których spełnianie najwyższych standardów jakości oferowanych produktów wynika nie tylko z elementarnej uczciwości, lecz także z wysokich standardów, takich jak na przykład w górnictwie kwestia życia i zdrowia ludzi.

 

embiq

Embiq Spółka z o.o. jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Od chwili powstania w 2009 roku prowadzi prace badawczo-rozwojowe głównie w obszarach informatyki mobilnej, ale też i serwerów użytkowych, kompleksowej budowy usług internetowych, a także konstrukcyjnej sprzętu. Plonem jest kilkadziesiąt zrealizowanych projektów - m.in. z zakresu telefonicznych interfejsów intuicyjnych dla niepełnosprawnych, telemedycyny, komunikatorów VoIP, streamingu video, gier terenowych i stacjonarnych on line, portali, komputerów samochodowych, znaczników cyfrowych, a także aplikacji tworzących nowe funkcjonalności popularnych urządzeń komórkowych z wykorzystaniem wbudowanych czujników przyspieszeń, żyroskopu i odbiornika GPS.

 

smrykiSpółdzielnia Mleczarska RYKI specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających oraz serwatki w proszku. Długoletnie doświadczenie i tradycja wspierane nowoczesną technologią sprawiły, że SM Ryki zalicza się do najlepszych polskich producentów serów dojrzewających.
Podstawą produkcji jest najwyższej jakości krowie mleko, skupowane z czystych ekologicznie terenów Polski, stąd dewiza „Mleczne z natury”. Zarówno Spółdzielnia, jak produkowane w Rykach sery uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia. W 2013 roku SM Ryki znalazła się w rankingu najlepszych mleczarni w Polsce, odznaczono ją godłem programu „Doceń Polskie” oraz prestiżowym tytułem Marki „Lubelskie”, która promuje renomowane produkty i usługi wytwarzane na Lubelszczyźnie. 

 

exedraEXEDRA jest to nowa na rynku meblarskim, polsko- włoska firma. Wykonujemy meble stylizowane na antyczne, pałacowe. Bazujemy na ręcznie rzeźbionych stelażach z drewna litego. Cechuje nas niepowtarzalny styl i wysoka jakość produktu.

 

cukiernia

W 1997r. Tomasz Machoń rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą Cukiernia Staropolska. Od tego czasu firma prężnie się rozwija i obecnie zatrudnia 19 pracowników pracujących w systemie 2-zmianowym.
Cukiernia  Staropolska oferuje swoim klientom tradycję doskonałych ciast i tortów ze starodawnych receptur z 1901r. Łączy  tradycję z nowoczesnością. Wprowadza również innowacyjne technologie, zachowując przy tym doskonały smak wyrobów bez dodatku sztucznych preparatów i konserwantów. Na wniosek Marszałka Województwa Lubelskiego nasz produkt Pralina z Lublina został wpisany przez Ministerstwo Rolnictwa i  Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych. Cukiernia również  kształci młodzież w zawodzie cukiernika oraz przygotowuje do konkursów cukierniczych ogólnopolskich , w których uczniowie osiągają czołowe miejsca.

 

kulka

Rodzinna firma KULKA istnieje pod tą nazwą od 20 lat jednak jej tradycje szkoleniowe sięgają 1932 roku.
Zaczynaliśmy od wprowadzenia na rynek jednej ale chyba najbardziej znanej usługi szkoleniowej czyli kursu prawa jazdy kat B.
Dzisiaj szkolimy we wszystkich kategoriach czyli A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E,D. Po za kursami na prawo jazdy w ofercie znajduje się  46 rożnych produktów np operator koparko ładowarki, certyfikat kompetencji zawodowych, badania psychologiczne, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych.
Nie boimy się wyzwań. Od dwóch lat prowadzimy firmę autokarową czyli międzynarodowy przewóz osób.
W okresie 20 lat działalności pod nazwą OSK KULKA wyszkoliliśmy ponad 30 tys osób. Są to już całe pokolenia.
Mamy nadzieję, że nasze hasło: nam nie jest obojętne jak się nauczysz jeździć, w pełni oddaje nasze zaangażowanie w zlecone nam zadania.

 

tradma

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością TRADMA jest agencją pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6951. Posiadamy Certyfikat jakości ISO 9001. Należymy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. 
Agencja prowadzi działalność na rynku pracy polskim i unijnym w zakresie:

  • agencji pracy tymczasowe
  • pośrednictwa pracy
  • doradztwa personalnego

Obecnie osoby zatrudnione w naszej firmie wykonują pracę u klientów w Polsce, Francji i Holandii. Nasz personel składa się tylko z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy na powierzonym stanowisku.

 

Garden Designers

Firma GARDEN DESIGNERS istnieje od 2008 roku. Przez ten czas zrealizowała kilkadziesiąt terenów zieleni takich jak rynki, skwery, parki, zieleńce oraz ponad sto dużych placów zabaw z bezpiecznymi nawierzchniami poliuretanowymi. W ofercie Garden Designers są usługi w branży architektura krajobrazu w tym usługi projektowe, wykonawcze i pielęgnacyjne. Do jej klientów należą m.in. Miasto Lublin, Gmina Piaski, Niemce, Głusk, a także liczne firmy budowlane i deweloperzy, w tym Budimex, Strabag, Wikana. Wśród zrealizowanych projektów tej firmy są: Rewaloryzacja Ogrodu Saskiego w Lublinie w okresie 2012-2013r. , Budowa 3 skwerów na Bronowicach w Lublinie w 2013r. Utrzymanie zieleni w parku Rury i Ludowym w Lublinie w latach 2013-2014r, budowa 11 placów zabaw z rządowego programu Radosna Szkoła w Lublinie w 2012r. , Budowa zagospodarowania osiedla Miasteczko Wikana w latach 2011-2014r. Odnowa centrum Piask w 2009r. Firma swoją ofertę kieruje do firm i samorządowców z województwa Lubelskiego i Mazowieckiego oferując dobry i dostosowany do oczekiwań klienta produkt poparty licznym doświadczeniem.

 
Patronaty Honorowe
 
luw logo-patronat marszalek S SOSNOWSKI hetman-logo-740x601  Logo jubileuszowe wersja dla US w Lublinie odmiana podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

EFRR_kolor_z_tekstem.jpg

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o