Business Excellence Edycja 2019

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XIV edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Harmonogram programu
ETAP 0 ETAP 1 ETAP 2
23 kwietnia
2019 r.
od 23 kwietnia
2019 r.
24 maja
2019 r.
28 maja
2019 r.
28 maja
2019 r.
4 czerwca
2019 r.
do 6 czerwca
2019 r.
12 czerwca
2019 r.
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
Oficjalne otwarcie XIV Edycji Programu Promocji Firm Business Excellence
Rekrutacja uczestników, przyjmowanie kwestionariuszy zgłoszeniowych, ankiet wraz z listą wymaganych załączników oraz potwierdzeń opłat rejestracyjnych.
Ostateczny termin składania ankiet weryfikacyjnych oraz wniesienia opłaty rejestracyjnej. Zamknięcie listy uczestników Programu.
Obrady Komisji Programu.
Ogłoszenie listy uczestników drugiego etapu konkursu.
Ostateczny termin składania odwołań od decyzji Komisji Programu.
Ostateczny termin na dokonanie drugiej opłaty konkursowej.
Audyt i obrady Kapituły Programu.
Gala Programu. Oficjalne ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagród.
 
Partner Strategiczny 
 
LCK logoPL poziom colours 
logo Markalubelskie

 Sponsor Platynowy 

Skarbiec logo color RGB

 
 
 
 
Sponsor Złoty

PKO BP mniejszeBGK


 

Partnerzy

 

nbp

 

 679-BARR

Kancelaria radcy Prawnego aneta bernat

logo Lewczuk Sp z o o-page-001

 

 

Sponsorzy

 

logoRestauracja

royal chocolate

korab garden

Browar Jagiełło

polonica

 

EFRR kolor ok x4


 

II etap Business Excellence 2019
29 maja 2019

ABM Greiffenberger Polska Sp. z o. o.

ABM Greiffenberger Polska Sp. z o. o. to część powstałego w 1927 r. rodzinnego koncernu Senata GmbH. Firma zajmuje się produkcją silników elektrycznych, przekładni i innowacyjnych rozwiązań napędowych. Przedsiębiorstwo posiada spółki-córki w Europie, Ameryce Północnej i Azji oraz przedstawicielstwa zagraniczne we wszystkich najważniejszych krajach przemysłowych. ABM dba o zróżnicowane i długoterminowe perspektywy rozwoju zarówno doświadczonej kadrze kierowniczej, jak i o osoby rozpoczynające swoją karierę w zawodzie, nie tylko w dziale produkcji, ale i w administracji.

BH Meble Sp. z o. o. Sp. k.

Firma BH MEBLE specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych do wnętrz: hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, domów seniora, moteli, restauracji, statków wycieczkowych, ośrodków szkoleniowych oraz prywatnych apartamentów. Klientami firmy są między innymi największe, europejskie sieci hotelowe, jak na przykład Hilton, Sheraton, Radison Blue, Intercontinental czy Marriott.

Bsafer Sp. z o. o.

Bsafer jest start-upem powstałym w marcu 2019 roku oferującym swoim klientom system ochrony danych osobowych. System ten, przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych oraz Internetu. Został stworzony dla osób, które chcą dokładnie wiedzieć gdzie i przez kogo wykorzystywane są ich dane osobowe i w jakim celu. Za pomocą tego rejestru osoby prywatne mogą rejestrować, sprawdzać lub usuwać swoje zgody marketingowe, aby zrezygnować z otrzymywania większości niechcianych połączeń telemarketingowych, SMSowych i e-mailowych.

CEWAR Sp. z o. o. Sp. K.

Firma CEWAR powstała w 1991 r. Spółka zajmuje się dostawami wysokiej klasy wyrobów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu poczynając od procesu projektowania po końcowy wyrób w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach sterowanych numerycznie. Oferuje również projektowanie i wykonawstwo form wtryskowych, matryc, przyrządów, stempli przy zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania i nowoczesnych maszyn CNC. W 2019 r. nastąpi otwarcie nowej, liczącej 3 tys. mkw, fabryki.

Institute of Biofedback and Noo-Psychosomatic sp. z o. o.

Instytut działa na lubelskim rynku od 2013 roku. Ma charakter naukowo-badawczy. Jest jednym z 3 w Polsce oferujących szkolenia z metody Biofedback. Instytut jest twórcą autorskich programów szkoleniowych z zakresu biofedbacku, logoterapii czy treningu autogennego. Dodatkowo prowadzi terapię EEGBiofeedback oraz psychoterapię. Organizuje Sympozja Naukowe oraz wydaje czasopismo naukowe „The Journal Of Mental Health And The Meaning Of Life”.

 

KRYSTIAN Sp. z o. o. - właściciel marki Slimled

 

Firma SlimLED, posiadająca 26 lat doświadczenia, specjalizuje się w dziedzinie oświetlenia.

 

Oprawy SlimLED są w 100% produktem polskim, spełniają one wymogi Unii Europejskiej i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Znajdują one zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, budynkach gospodarczych, budynkach wysokiego składu, budynkach technicznych i w centrach logistycznych.

 

Przedsiębiorstwo współpracuje z instytucjami naukowo-badawczymi.

 

ZPH Stanisław Krzaczek 

Firma ZPH Stanisław Krzaczek od blisko 30 lat zajmuje się produkcją różnego rodzaju kotłów grzewczych (Kotły CO węglowe oraz na ekogroszek, drewno, biomasę). Firma zajmuje się również sprzedażą konstrukcji stalowych, kuchni węglowych oraz kotłów i pieców przemysłowych. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz różnorodności typów produkty znajdują zastosowanie nie tylko w ogrzewaniu mieszkań i domów jednorodzinnych, ale także większych obiektów takich jak pawilony handlowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej czy hale przemysłowe.

LOVEA Sp. z o. o.

LOVEA Sp. z o. o. działa na terenie całej Europy z powodzeniem wprowadzając produkty do sieci sprzedaży na rynku nowoczesnym i tradycyjnym. Organizują dystrybucję, logistykę i doradztwo marketingowe produktów zarówno na rynku branżowym, jak i masowym. Firma propaguje zdrowy styl życia wspierając różnego rodzaju inicjatywy sportowe, jak na przykład Mistrzostwa Świata w piłce plażowej – Warszawa 2018 czy żeński klub piłki ręcznej MKS Perła Lublin.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach powstała w 1948 r. Jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się producentów z branży mleczarskiej w regionie lubelskim. Specjalizuje się w produkcji twarogów. Pozostałą część produkcji stanowią: śmietany, jogurty, kefiry, masła i mleka. W swojej ofercie posiada także produkty bez laktozy. Stale inwestuje w nowoczesne rozwiązania oraz technologie. Ostatnie modernizacje dotyczą między innymi linii produkcyjnej – zakup nowoczesnych maszyn do pakowania, a także produkcji innowacyjnych produktów.

Royal Chocolate

Cukiernia Royal Chocolate powstała w 2016 r. w Dąbrowicy, gdzie znajduje się serce firmy - zakład produkcyjny oraz kawiarnia z zagospodarowanym parkiem. Produkty, inspirowane paryskimi mistrzami cukiernictwa, przygotowywane są na bazie tradycyjnych receptur. W 2018 r. nastąpiło rozszerzenie działalności firmy poprzez otworzenie punktu sprzedaży – cukierni w Galerii Orkana, która w 2019 r. zostanie powiększona o dodatkową przestrzeń dla klientów.

ROZTOCZE – Zakład usługowo – produkcyjny Roman Rak

Firma Roztocze istnieje już od 25 lat. Główną działalnością firmy jest produkcja zamków, zawiasów, zacisków energetycznych typu vklema, oraz innych specjalizowanych elementów dla branży energetycznej, telekomunikacyjnej, klimatyzacyjnej, kolejnictwa, przemysłu motoryzacyjnego oraz przemysłu maszynowego. W swojej ofercie posiada również uszczelki profilowe i płaskie, jak również stopki, gałki i uchwyty wykonane z termoplastów i duroplastów. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się wysokim poziomem technologicznym, fachową kadrą i dobrym know – how.

 

 
Patronaty Honorowe
 
luw patronat2018   Logo US w Lublinie wersja podstawowa wariant kolorowy logo zgl jpg    

 

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o